MODERN FİNANSAL DANIŞMANLIK 2007 yılında Modern Group bünyesinde çalışmalarına başlayan Modern Finansal Danışmanlık müşteri memnuniyetine odaklı, ana prensibi yüksek kaliteli danışmanlık sağlamak olan bir Kurumsal Finans danışmanlık firmasıdır. Başta; İstanbul, Ankara ve İzmir olmak üzere çeşitli illerde yaklaşık 20 farklı sektörde faaliyet gösteren müşterilerine profesyonel danışmanlık hizmetleri sunmaktır. Modern sahip olduğu geniş müşteri portföyü ve güçlü referanslarıyla değerli bir iletişim ağına sahiptir.

Alanında uzman ve sonuç odaklı yöneticilerce şirketlere özel olarak sunulan butik çalışmalar ile müşterilerin zorlu rekabet koşullarına uygun sağlıklı bir finansal yapıya kavuşmaları, şirket değerlerini arttırmaları, güçlü ortaklıklar ve yeni yatırımlar yapabilmeleri amaçlanmaktadır. Kurumlarin aldigi kararlar dogrudan veya dolayli yoldan finansal sonuçlar dogurmaktadir. Kurumsal Finans, bu kararlarin her açidan ele alinip risklerin minimize edilerek sirketin degerinin maksimize edilmesine dayanmaktadir.

Modern Finans olarak siz değerli müşterilerimize uzmanlık alanımızz  olan ve çağımız iş dünyasının şirketleri için vazgeçilmez unsurlar arasında bulunan Kurumsal Finans alanında destek sağlayarak hedefleriniz doğrultusunda şirketinizi büyütme, değer katma ve istikrarlı  bir finansal yapıya kavuşturma arzusu içindeyiz.