HAKKIMIZDA

MODERN FİNANSAL DANIŞMANLIK

2007 yılında Modern Group bünyesinde çalışmalarına başlayan Modern Finansal Danışmanlık müşteri memnuniyetine odaklı, ana prensibi yüksek kaliteli danışmanlık sağlamak olan bir Kurumsal Finans danışmanlık firmasıdır. Başta; İstanbul, Ankara ve İzmir olmak üzere çeşitli illerde yaklaşık 20 farklı sektörde faaliyet gösteren müşterilerine profesyonel danışmanlık hizmetleri sunmaktır. Modern sahip olduğu geniş müşteri portföyü ve güçlü referanslarıyla değerli bir iletişim ağına sahiptir.

Alanında uzman ve sonuç odaklı yöneticilerce şirketlere özel olarak sunulan butik çalışmalar ile müşterilerin zorlu rekabet koşullarına uygun sağlıklı bir finansal yapıya kavuşmaları, şirket değerlerini arttırmaları, güçlü ortaklıklar ve yeni yatırımlar yapabilmeleri amaçlanmaktadır. Kurumların aldığı kararlar doğrudan veya dolaylı yoldan finansal sonuçlar doğurmaktadır. Kurumsal Finans, bu kararların her açıdan ele alınıp risklerin minimize edilerek şirketin değerinin maksimize edilmesine dayanmaktadır.

Modern Finans olarak siz değerli müşterilerimize uzmanlık alanımız olan ve çağımız iş dünyasının şirketleri için vazgeçilmez unsurlar arasında bulunan Kurumsal Finans alanında destek sağlayarak hedefleriniz doğrultusunda şirketinizi büyütme, değer katma ve istikrarlı bir finansal yapıya kavuşturma arzusu içindeyiz.

Vizyonumuz&Misyonumuz

Sürekli olarak gelişen ve değişen dünyada, finansal açıdan oluşan gelişmeleri yakından takip ederek dünya ekonomisine yön veren oyuncuların finansal politikalarını yakından izlemek alınan kararların uygulamalarından doğan sonuçlardan maksimum yarar elde etmek amacı ile sürekli takip halinde olmak danışmanlık hizmeti sunduğumuz firmalarımızın bu duruma sağlıklı entegrasyonun oluşabilmesi amacıyla, mal ve para kaynaklarını etkili ve verimli bir şekilde nasıl kullanılabileceğini değerlendirerek elde edilen sonuçlara göre, çeşitli alanlarda faaliyet gösteren firmalara, en uygun maliyetlerle proje ve yatırım kredileri temin etmek, iş kalitelerini ve karlılıklarını arttırmak, mali sorunlarına çözüm üretmek ve ekonominin değişen dinamikleri ile entegrasyonunu hızlandırarak global dünyaya uygun bir yapıya kavuşturmaktır.

• Kaynakları etkili ve verimli bir şekilde değerlendirerek kullanmak işletmeleri ekonomik açıdan başarıya taşıyan, sektörel uzlaşmaya katkı sağlamak.

• Finans sektöründe söz sahibi öncü bir kurum olmak.

[/ vc_column_text] [/ vc_column] [/ vc_row]

InstagramFacebookSahibindenYoutube