Hibe Krediler

Sorunsuz Bir Şekilde Hibe Kredi Nasıl Alınır?

Herkes günün birinde kendi işini kurma veya sürekli projeler değiştirirler var olan işini büyütmek isterler. Ama bunları bir türlü hayata geçiremezler çünkü yeterli sermayesi yoktur. Ülkemizde iş kurmak isteyenlere veya var olan işlerini geliştirmek isteyenlere yüksek miktarda hibe ve hibe kredisi verildiğini biliyor musunuz? Avrupa yatırım Bankalarının Türkiye’de sivil toplum kuruluşlarına, girişimci vatandaşlara, işyerini belli bir temele oturtmuş ve işyerini büyütmek isteyen veya sermayeye ihtiyacı olan kişi ve kuruluşlara tanımladıkları hibe ve hibe kredileri günden güne artmaktadır. Fakat birçok insanımız ve kuruluşumuz hibe kredi nasıl alınır bilmiyor. Bunların yasal sürelerinin prosedürlerinin nasıl işlediği hakkında bilgiye sahip olmadığı için hibe kredi imkânından yararlanamıyor.

Hibe kredi, almanın püf noktası hibe başvurusu yapmak değildir. İnsanlar veya kurumlar özensiz ve bilinçsiz bir şekilde hibe kredi başvuru formunu doldurarak hibe kredisi veya kosgeb kredisi alacağını düşünüyor. Fakat gerçek böyle değildir. Hibe kredi ve Kosgeb tabanına bilinçsiz bir şekilde kayıt olduğunuz zaman en ufak bir hatada başvurunuz iptal olur. İşin daha da kötü tarafı koşullarınızı düzelterek yaparak ikinci başvurunun kabul edilmeside zorlaşır. Uygun bir hibe kredi ve kosgeb başvurusu ile hibe kredi ve kosgeb kredisi almak imkânsız değildir.

Hibe kredi nasıl alınır?

Sorusunun cevabı iyi bir proje ve hibe başvuru stratejisidir. Bunu içinde işin uzmanına danışmalısınız Modern Finansal Danışmanlık size hibe nasıl alınır ve hibe başvuruları nasıl yapılır konularında uzman kadrosu ile hizmet vermektedir. Hibe kredi Avrupa yatırım bankalarının ve yurt içindeki kosgeb tarafından şirket, işletme, ya da kişiye karşılıksız olarak verdiği hibe paradır. Alacağınız hibe kredi başvurusunda belirttiğiniz projelerinizin giderlerini yatırımlarını karşılamak amacı ile verilmektedir. Bunun dışında doğal afetlerden oluşan zararlarınız örneğin; sel, deprem, ve yangın gibi zararlarınızın karşılanması içinde hibe kredi kullanabilirsiniz. Son zamanlarda özellikle kırmızı etin fiyatının giderek artması et ithal edilmesi yoğunluğundan dolayı zayıflayan hayvancılığı güçlendirmek için hayvan besiciliğini hibe kredi desteği uygulamaya başlamıştır. Hayvan besiciliği, hibe kredisinin amaç hayvan üretimini artırarak kırmızı ettelci yükselişi durdurmak ve hayvancılık istihdamını artırmaktır. Hibe kredi destekleri ile yapılmaya çalışılan bu proje girişimciler tarafından desteklenirse bu alanda başarılı hayvancılık projeleri ortaya çıkması kaçınılmazdır.

Sonuç olarak hibe kredisi, hayvancılık kredisi, kosgeb teşvik kredisi, iş kurma kredisi alabilmek için asıl önemli olan konu bir projenizin olmasıdır. Bununla beraber hali hazırda bir işletmeniz varsa bu Modern Finansal Danışmanlık tarafından işletmenizi geliştirmek için uygun bir proje ile hibe kredi hazırlanacak alabilir, 1,2 ve 3 yıl geri ödemesiz 10 yıla kadar finansman desteği sağlayabilirsiniz.

Diyelim ki küçük çapta bir mandıranız var ve siz hayvancılık kredisi ile işinizi büyütmek istiyorsunuz Modern Finansal Danışmanlık uzman ekibine hazırlatacağınız uygun bir proje ve başvuru ile bunu hibe kredisi ile başarabilirsiniz. Yada Tekstil, sanayi, işletme, var olan işinizi büyütmek istediğiniz her alanda Modern Finans’ın hazırladığı proje ve başvuru ile hibe kredinizi alın iş yerinizi büyütün veya sermaye artışını sağlayın. Modern Finansal Danışmanlık uzman ekibi tarafından hazırlanacak proje doğrultusunda yapılacak hibe başvurusunda. Her fikir ve proje aynı derecede öneme sahiptir. İstediğiniz alanda istediğiniz sektörde hibe kredisi alabilirsiniz. Projenin büyük yada küçük olması önemli değildir hiçbir ayrım yapılmaz.

InstagramFacebookSahibindenYoutube